Sepetim 0
Toplam
 • KOMBİ MONTAJI
  Kodu: KombiMontajı-001
  Ürün Kodu : KMF1619
  Fiyat: 450,00 ₺
  Adet :
  Favorilerime Ekle | Fiyatı Düşünce Haber Ver

  Kombi Montajı

  • Kombi, kutusunda çıkan askı konsolu vasıtasıyla Kombinin Duvara Montajı yapılır
  • Kombi bağlantı seti vasıtası ile sıcak su tesisatı ve kalorifer tesisatı bağlantıları yapılır.
  • Kombi gaz hortumu (flexi) ile doğalgaz bağlantısı yapılır
  • Kombi baca bağlantısı (atık gaz borusu)  yapılır. 
  • Yoğuşmalı Kombilerde yoğuşma suyunun mevcut gider hattına bağlantısı yapılır. 
  • Kombi elektriği bağlantı işlemi Kombi servisleri tarafından yapılmaktır. (Kombi elektriği bağlantısının yapılabilmesi için kombinin yanında 2 amper sigortanın bulunması gereklidir)

  Kombi montaj ücretini kapsamayan durumlarKombi ek baca montajı, kombi yanında elektrik getirilmesi sigorta şalter montajı, cam kesimi ve inşaat işleri, Yoğuşma gider hattının olmaması ve gider hattı yapılması, Kombi altındaki tesisatın plastik harici olması durumuda örneğin bakır veya demir tesisatlara kombinin montajlanması ilave ücrete tabidir, İgdaş uygunluk belgesi ve gaz açım belgesi, İstanbul içi firmamıza uzak bölgelerde ilave ücret çıkabilmektedir. 

  Kombi Montajı Fiyatları; mevcuttaki tesisata ve kombinin bulunduğu yere göre değişkenlikler gösterebilmektedir. Bu sebepten Net Kombi montaj ücreti belirlemek için Kombinin montaj yeri hakkında birkaç bilgi, resim veya kısa bir video yeterli olacaktır. Whatsapp hattımızdan bize ulaşırsanız Kombi montajı ile ilgili net fiyat verebiliriz.

  Kombi Değişimi Kampanyası

  Eski Kombinizi Alıyoruz İgdaş Onayı Ve Kombi Montajınızı Sadece 450TL den Yapıyoruz

  Detaylı bilgi için Bize ulaşın

  whatsApp Hattı : 0536 845 55 03

  iletişim: 0212 432 94 84,0536 845 55 03  

  Kombinin Devreye Alınması, ilk çalıştırıması, genel ayarlamalarının yapılması, kombinin garantiye alınması Kombinin Servisi tarafından yapılır. Bu işlem için Kombi Servisi tarafından ücret talep edilmez. 

  Kombi Servisinin bu hizmetleri verebilmesi için,

  1. öncelikle kombinin montajının doğru yapılmış olması gerekir. Kombi bacası, kombi gaz flexi, kombi bağlantı seti montajı, kombi yoğuşma gider hattı düzgün olarak yapılmalıdır.
  2. Kombi gaz uygunluk belgesinin alınmış olması gerekir. Kombi ilk defa takılmış işe yani sıfır dairelerde Gaz açma Belgesi alınmış olmalı, eğer kombi değişimi yapılmış ise Kombi Değişimi Onay Belgesi İgdaş yetkili firma tarafından alınmış olmalıdır. (Kombi Dükkanı firmamız igdaş yetkilidir İgdaş onay belgesi alınması işlemleri firmamız tarafından yapılabilmektedir. bu hizmet kombi montaj ücretine dahil değildir.)
  3. Kombi yanında şalter sigorta olması gerekir. Genelde çoğu kombi markası 2 amper sigortayı uygun görmektedir. Eğer kombinin yanında şalter yoksa bir elektrikçiye kombinin yanına şalter taktırma işlemi yaptırılmalıdır.
  4. Tesisata su basılmış olmalı petek havalarının alınmış olması gerekir. 

  Çok Uygun Kombi Montajı - Garantili Kombi Montajı 

  Bizden Fiyat Almadan Karar vermeyin

  Firmamız Demirdöküm kombi montajı, Eca kombi Montajı, Vaillant kombi Montajı, Bosch kombi Montajı, Buderus Kombi Montajı, Airfel kombi Montajı, Baymak kombi montajı, Viessmann kombi montajı, Protherm kombi montajı işlemlerinde yetkilidir. 

  Neden Kombi Montajı İşlemlerini Efnan Müh.Doğalgaz Firmasına Yaptırmalıyım ? 
  * Efnan Mühendislik İgdaş yetkili firmadır. Kombi montajı yapmaya yetkilidir. Kombi değişimi işlemi yapılacak ise İgdaştan hızlı bir şekilde onayının alınmasını sağlar. İgdaş yetkili olmayan kişiler kombi değişim onayı için başka yetkili firmalardan destek almak zorundadırlar buda sürecin uzamasına sebep olacaktır.
  Kombi montajı işlemlerini ve kombi ücretini kapıda ödeme alarak güvenilir ve hızlı bir şekilde yapmaktadır. Bu sayede tek elden bütün işlemler tamamlanmış olur.  İnternet üzerinden kombi alımı yapan veya yapı marketlerden kombi alımı yapan müşteriler Kombinin kargodan gelmesini beklemesi gerekir . Kombi geldikten sonrada kombi montajı için program yapılmasını bekleyeceklerdir. Buda daha fazla zaman kaybı , ürüne kargoda zarar gelmesi ihtimali veya hiç kombinin gelmemesi :)  vb. dezavantajları vardır. 
  * Kombi montajı işlemlerini kendi teknisyen ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Taşeron veya işin ehli olmayan kişilere montaj yaptırılmaz.
  Efnan Mühendislik, firmamız bir çok markanın bayiliğini yapmaktadır. Bu sayede kombi garantili bir şekilde çalışması sağlanır. Bir çok kombi markası servis yönlendirmesinin yetkili bayisi tarafından yapılmasını istemektedir. Yetkili bayi olmayan firmalar kombinin garantili şekilde başlangıcını sağlayamazlar
  * Kombi montajı işlemimize 1 yıl garanti vermekteyiz. Kombi montajı ile ilgili herhangi bir sorun varsa ücretsiz 1 yıl boyunca hizmet vermekteyiz.
  Kombi montajı fiyatlarımıza kombi altındaki vanalar, gaz flexi ve filitreler dahildir. Bir çok firma bu malzemeleri değiştirdiğinde müşterilerimizden ekstra ücret talep etmektedir. Kombi kendi baca seti ile birlikte montaj yapılmaktadır. (Not: kombi montajı ücretini Elektriksel işlemler, kendi bacası harici ilave baca uzatması kapsamamaktadır. )

  İstanbulda Kombi Montajı Ve Kombi Değişimi hizmetimizi Avrupa yakası ve Anadolu yakası olarak tüm ilçelerde vermekteyiz. 
  Bu ürün için henüz yorum yapılmadı. İlk değerlendiren siz olun !

  Taksit
  1
  Unknown
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  450,00 ₺ 450,00 ₺
  Bonus
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  450,00 ₺ 450,00 ₺
  World
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  450,00 ₺ 450,00 ₺
  Maximum
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  450,00 ₺ 450,00 ₺
  Taksit
  1
  CardFinans
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  450,00 ₺ 450,00 ₺
  Axess
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  450,00 ₺ 450,00 ₺
  Paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  450,00 ₺ 450,00 ₺

 • Ürün kaydı bulunamadı
Close